Vous êtes à la page : News

CHAMPION 1. DIVISIOUN 1. BEZIRK
EIREPROMOTIOUN MIR KOMMEN 


 

Banner | ca. 16 KB

 

 

Zipperleinsbal Fuesfreideg de 24. Februar

Zipperleinsbal Fuesfreideg de 24. Februar, fcbissen - News

zu Biissen an der Sportshal. 
Orchester: Nie Doheem
Org.: Härenéquipe Bissen

Spillprogramm Saison 2016/2017

21.08.2016 1 US Hostert - Atert Bissen 4-1 Bacari Djalo 7'
28.08.2016 2 Atert Bissen - Swift Hesperange 1-1 Da Cruz Nelito 'Vova' 50'
04.09.2016 3 FC Wiltz 71 - Atert Bissen 3-2 Da Cruz Nelito 'Vova' 27', Da Costa Tiago 54'
11.09.2016 4 Atert Bissen - CS Grevenmacher 2-0 Gonçalves Nelson 57', Bacari Djalo 81' 
25.09.2016 5 FC Rodange 91 - Atert Bissen 2-2 Bacari 12' Portal 65'
02.10.2016 6 Atert Bissen - FC Mondercange 1-2 Alves Eric 50'
09.10.2016 7 Atert Bissen - Union Mertert-Wasserbillig 2-2 Bacari 5' 57'
16.10.2016 8 US Sandweiler - Atert Bissen 2-1 Da Cruz Nelito 'Vova' 55' Penalty
23.10.2016 9 Atert Bissen - Avenir Beggen 1-1 Lopes 3'
06.11.2016 10 FF Norden 02 - Atert Bissen 1-0
15.11.2016 11 Atert Bissen - FC Mamer 32 1-1 Selbstgoal
27.11.2016 12 US Esch-Alzette - Atert Bissen 2-0
05.12.2016 13 Atert Bissen - Etzella Ettelbruck 0-5
19.02.2017 14 Swift Hesperange - Atert Bissen 2-1 Vova 6' Penalty
25.02.2017 15 Atert Bissen - FC Wiltz 71
05.03.2017 16 CS Grevenmacher - Atert
12.03.2017 17 Atert Bissen - FC Rodange 91
19.03.2017 18 FC Mondercange - Atert Bissen
26.03.2017 19 Union Mertert-Wasserbillig - Atert Bissen
02.04.2017 20 Atert Bissen - US Sandweiler
09.04.2017 21 Avenir Beggen - Atert Bissen
23.04.2017 22 Atert Bissen - FF Norden 02
30.04.2017 23 FC Mamer 32 - Atert Bissen
07.05.2017 24 Atert Bissen - US Esch-Alzette
14.05.2017 25 Etzella Ettelbruck - Atert Bissen
21.05.2017 26 Atert Bissen - US Hostert

Programme de Préparation

24.1 Wormeldange - Bissen 0-3

27.1 Diekirch - Bissen 1-4

3.2 19:30 Erpeldange - Bissen 3-2

11.2 15:30 Mertzig - Bissen 1-4 Baccari 2x, Da Cruz, Theis

15.2 19:30 Bissen - Steinsel 3-3

 

Classement Fin 2016

Promotion Honneur

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 US Esch-Alzette 31 13 10 2 1 27 13 14
2 FC Rodange 91 26 13 8 3 2 28 18 10
3 Swift Hesperange 26 13 8 3 2 25 15 10
4 Etzella Ettelbruck 25 13 7 2 4 21 4 17
5 US Hostert 23 13 7 4 2 34 14 20
6 FC Wiltz 71 23 13 7 4 2 18 17 1
7 US Sandweiler 21 13 6 4 3 23 20 3
8 FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange 20 13 6 5 2 20 22 -2
9 CS Grevenmacher 12 13 3 7 3 13 14 -1
10 FC Mondercange 12 13 3 7 3 14 26 -12
11 Union Mertert-Wasserbillig 12 13 3 7 3 17 29 -12
12 FC Mamer 32 11 13 2 6 5 14 25 -11
13 Atert Bissen 8 13 1 7 5 14 26 -12
14 Avenir Beggen 4 13 1 11 1 13 38 -25

 

Réserves Seniors Classe 2 Série 1

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 Atert Bissen 30 11 10 1 0 41 17 24
2 Marisca Mersch 22 11 7 3 1 33 12 21
3 FC Mamer 32 20 11 6 3 2 22 18 4
4 Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen 16 11 5 5 1 32 29 3
5 FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange I 16 11 5 5 1 26 31 -5
6 Avenir Beggen 15 11 5 6 0 22 31 -9
7 FC Bastendorf 47 I 14 11 4 5 2 26 24 2
8 Jeunesse Schieren 14 11 4 5 2 16 21 -5
9 AS Wincrange I 13 11 4 6 1 16 19 -3
10 Minerva Lintgen 12 10 4 6 0 19 28 -9
11 Sporting Bertrange 8 10 2 6 2 17 28 -11
12 FC Wiltz 71 I 8 11 2 7 2 31 43 -12

 

Dames Ligue 3 Série 1

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 ENT Aischdall 19 7 6 0 1 26 4 22
2 SC Ell II 14 7 4 1 2 15 5 10
3 Atert Bissen 13 7 4 2 1 20 6 14
4 FC Pratzerthal-Redange 13 7 4 2 1 19 12 7
5 Alisontia Steinsel 10 7 3 3 1 11 14 -3
6 Résidence Walferdange 9 7 3 4 0 18 16 2
7 FC Wiltz 71 3 7 1 6 0 3 34 -31
8 AS Rupensia Lusitanos Larochette II 0 7 0 7 0 0 21 -21

 

Juniors Classe 4 Série 1 Tour 1

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 Marisca Mersch 28 10 9 0 1 40 11 29
2 Young Boys Diekirch 20 10 6 2 2 34 17 17
3 ENT Medernach/Bastendorf 19 10 6 3 1 32 14 18
4 ENT Bissen/Brouch/Colmarberg II 11 10 3 5 2 20 24 -4
5 AS Rupensia Lusitanos Larochette 7 10 2 7 1 13 44 -31
6 Résidence Walferdange 1 10 0 9 1 4 33 -29

 

Cadets Classe 5 Série 1 Tour 1

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 ENT Vianden/Gilsdorf 22 10 7 2 1 49 17 32
2 FC Wiltz 71 22 10 7 2 1 51 21 30
3 ENT Bissen/Brouch/Boevange 18 10 6 4 0 44 32 12
4 FC Bastendorf 47 16 10 5 4 1 42 30 12
5 ENT Schieren/Colmarberg/Nommern 7 10 2 7 1 32 68 -36
6 Alisontia Steinsel 3 10 1 9 0 15 65 -50

 

Scolaires Classe 5 Série 1 Tour 1

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 ENT Colmarberg/Nommern 23 10 7 1 2 29 10 19
2 Racing Troisvierges 22 10 7 2 1 27 14 13
3 FC Bastendorf 47 19 10 6 3 1 24 17 7
4 Etzella Ettelbruck II 9 10 3 7 0 14 24 -10
5 ENT Bissen/Brouch/Boevange I 9 10 3 7 0 15 31 -16
6 Young Boys Diekirch 6 10 2 8 0 14 27 -13

 

Minimes Classe 5 Série 1 Tour 1

Rang Equipe Pts J G P N p. c. Diff.
1 Jeunesse Schieren 28 10 9 0 1 46 3 43
2 Résidence Walferdange 18 10 6 4 0 26 22 4
3 ENT Bissen/Brouch/Boevange I 15 10 4 3 3 23 25 -2
4 ENT Wincrange/FF Norden II 13 10 4 5 1 21 24 -3
5 ENT Perlé/Folschette/Rambrouch 12 10 4 6 0 18 30 -12
6 Olympia Christnach-Waldbillig 1 10 0 9 1 15 45 -30

Goalgetter Championnat 1 Equipe 2016/2017


image0541.jpg p Bacari Djalo 5
image07.jpg (petite) Da Cruz Nelito 'Vova' 4

dsc0788.jpg (petite) Gonçalves Nelson 1
image415.jpg p Da Costa Tiago 1

dsc0759.jpg p Portal Joao 1
Alves Eric 1
Lopes Mirco 1

Goalgetter Championnat 2. Equipe 2016/2017

Kettels Gilles 8
Rebelo Lionel 7
Mendes Leo 5
Mendonca Flavio 4
Lopes Mirco 4
Esgaio Silverio 3
Theis Rick 2
Fernandes Dylan 2

Do Rio Mike 2
Alves Eric 2
Teixeira Ricky 1
Mendes Bobby 1

Goalgetter Championnat Dammes 2016/2017

Silva Lorry 6
Sabrina 6
Saskia 2
Nathalie Wolter 2
Melodie 1

Fanschal zu Malle

Fanschal zu Malle, fcbissen - News

D'Härenéquipp war zu Palma an huet an der Hamestrooss de Biisser Fanschaal opgehaang.
Fann Dir en, da maacht eng Photo firdrun a schéckt eis se, da get se hei um Site veröffentlecht!

Fanschal

vorschau.png (petite)

Bestellt elo Äere Fanschal an ennerstëtzt Äer Equipe!

Präiss: 15€
Hei bestellen